Czernichówka posiada trzy przestronne pokoje, wygodnie urządzone, z łazienkami i prysznicem. Każdy z nutą kaszubskiego folkloru oraz… kaflowym kominkiem.

Czernichówka to w pełni mieszkalny dom, który można mieć tylko dla siebie. Można także udostępnić przestronne pokoje swoim gościom, umożliwiając im przestrzeń do relaksu ale jednocześnie poczucie zachowania prywatności.
Wspólną część stanowi parter z w pełni wyposażoną kuchnią, połączoną z dużą jadalnią i kącikiem wypoczynkowym.

Czernichówka jest przytulnym miejscem do zamieszkania oraz do spędzania wolnego czasu. Taki zamysł pojawiał się z chwilą powstawania pierwszych szkiców architektonicznych, w trakcie budowy oraz wyposażania każdego wnętrza na swój indywidualny sposób.
Pomieszczenia wykończone są przy użyciu naturalnych i wysokiej jakości materiałów, nadających im przytulny klimat i swojski charakter.

Obok domu Czernihówka stoi Biesiadówka, budynek do tańca i do różańca. Duży, przestronny (200  m2), dwukondygnacyjny z parterem przeznaczonym na przestrzeń rekreacyjną i piętrem służącym do wypoczywania i pracy. Stojący obok niego w pełni wyposażony grill z piecem chlebowym, dostarcza domownikom okazje do biesiadowania pod gołym niebem w aromacie przypraw i nęcącego zapachu grillowanego dymu.
 

 

 

 

 

Rozkład domu gościnnego Czernihówka:

Parter:
Kuchnia z jadalnią i salonem (48  m2).
Apartament 1 (pow. 68  m2): dwa pokoje/sypialnie: 1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, salonik, łazienka.

Piętro:
Apartament 2 (pow. 68  m2): dwa pokoje/sypialnie: 1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, salon, łazienka.
Apartament 3 (pow. 48  m2): sypialnia: 1 łóżko podwójne, salon, łazienka.

Taras 100m2, z podłogą z drewna dębowego
Ogrzewanie podłogowe, pełny węzeł sanitarny

Drugi dom mieszkalny (190  m2) stanowi alternatywę pozwalającą na przyjecie dodatkowych gości, dając im do dyspozycji dwie sypialnie, salon, dwie łazienki a nawet spiżarnię.

W Czernihówce można mieszkać przez cały rok i korzystać z zapasów własnych przetworów i zgromadzonego wina. Taką możliwość daje piwniczka ogrodowa, ziemianka, zapewniającej stałą temperaturę +4C.

 

Czernihówka
83-440 Karsin
Miedzno 16

0 602 633 543
0 604 520 992
058 687 30 26

biuro@czernihowka.pl